Οθόνη Samsung LS27C312 Essential S3 S31C 27'' LED IPS FHD 1920x1080
Prev
Next
Γίνε ο πρώτος που θα αξιολόγησει αυτό το προϊόν
Κατασκευαστής:
SAMSUNG
Κωδικός Προϊόντος:
Δωρεάν αποστολή
Χρόνος παράδοσης:
Διαθέσιμο 2-5 Ημέρες
Παλιά τιμή:
Τιμή:
Ποσότητα:
decrease
increase
+Καλάθι
+Σύγκριση
Αποστολή με email
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
Χαρακτηριστικά
Κριτικές
Επικοινωνία
Προδιαγραφές προϊόντων
Είδος
Οθόνη
Κατασκευαστής
Samsung
Μοντέλο
Essential S3 S31C - LS27C312EAUXEN
Μέγεθος Οθόνης
27" IPS LED Panel
Ανάλυση
1920 x 1080 Full HD (16:9)
Χρώματα Οθόνης
16.7 εκατομμύρια
Φωτεινότητα
250 cd/m²
Αντίθεση
1000:1
Γωνία θέασης (H/V)
178°/178°
Ρύθμιση ύψους
Όχι
Κάθετη Περιστροφή
Όχι
Χρόνος απόκρισης
5 ms
Συνδέσεις
1x HDMI 1.4, 1x VGA
Ηχεία
Vesa
100 x 100mm
Κλίση (Εμπρός/Πίσω)
Ναι (-2°/20°)
Περιστροφή (Δεξιά/Αριστερά)
Άλλες Λειτουργίες
AMD FreeSync, Flicker Free, Game Mode, HDCP 1.2 (HDMI), Λειτουργία Eye Saver, Eco Saving Plus
Κατανάλωση ρεύματος
Τυπική 18W - Μέγιστη 25W - Αναμονή ≤ 0.30W
Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ)
61.2 x 46.3 x 21.8 cm
Διαστάσεις χωρίς βάση (ΠxΥxΒ)
54 x 36.4 x 4.1 cm
Βάρος
3.8 kg (3.4 kg χωρίς βάση)
Χρώμα
Μαύρο
Εγγύηση
2 Χρόνια
Γράψτε τη δική σου αξιολόγηση
Το προϊόν μπορεί να αξιολογηθεί μόνο μετά την αγορά του
Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια
Τίτλος κριτικής:
Κείμενο αξιολόγησης:
Βαθμολογία:
Κακή
5
Άριστη
Υποβολή αξιολόγησης
Ονοματεπώνυμο
Το email σας
Μήνυμα
Υποβολή
Προδιαγραφές προϊόντων
Είδος
Οθόνη
Κατασκευαστής
Μοντέλο
Μέγεθος Οθόνης
27" IPS LED Panel
Ανάλυση
1920 x 1080 Full HD (16:9)
Χρώματα Οθόνης
16.7 εκατομμύρια
Φωτεινότητα
250 cd/m²
Αντίθεση
Γωνία θέασης (H/V)
Ρύθμιση ύψους
Κάθετη Περιστροφή
Χρόνος απόκρισης
5 ms
Συνδέσεις
1x HDMI 1.4, 1x VGA
Ηχεία
Vesa
100 x 100mm
Κλίση (Εμπρός/Πίσω)
Ναι (-2°/20°)
Περιστροφή (Δεξιά/Αριστερά)
Άλλες Λειτουργίες
Κατανάλωση ρεύματος
61.2 x 46.3 x 21.8 cm
54 x 36.4 x 4.1 cm
Βάρος
3.8 kg (3.4 kg χωρίς βάση)
Χρώμα
Μαύρο
Εγγύηση
2 Χρόνια
Ετικέτες προϊόντος
monitor
(20)
οθόνη
(20)
(28)
προσφορές
(158)
offers
(168)
full hd
(12)
27"