Baseus Φορτιστής Τοίχου 20W CCCP20UE - Μαύρο
Κατασκευαστής: BASEUS
Κωδικός Προϊόντος: 0960050
Χρόνος παράδοσης: Άμεσα Διαθέσιμο / 1-3 Ημέρες
decrease increase
Τεχνικά Χαρακτηριστικά :
  • Είσοδος: AC 100-240V, 50/60Hz, 0.8A max
  • Έξοδος USB-A:  5V - 3A, 9V - 2A, 12V - 1.5A (18W max )
  • Έξοδος USB-C: 5V - 3A, 9V - 2.22A, 12V - 1.67A ( 20W max )
  • Διαστάσεις: 8.2cm x 4cm x 2.8cm
  • Βάρος: 53g
Προδιαγραφές προϊόντων
ΕίδοςΦορτιστής Τοίχου
ΚατασκευαστήςBaseus
ΜοντέλοCCCP20UE
Μαγνητική ΦόρτισηΌχι
Ισχύς Φόρτισης20W
Θύρες USB2
Τεχνολογία ΚατασκευήςStandard
Άλλες ΛειτουργίεςPD 3.0, QC 3.0.
ΧρώμαΜαύρο
Εγγύηση1 Χρόνo
Τεχνικά Χαρακτηριστικά :
  • Βάρος: 53g
Γράψτε τη δική σου αξιολόγηση
  • Το προϊόν μπορεί να αξιολογηθεί μόνο μετά την αγορά του
  • Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια
Κακή
Άριστη
Προδιαγραφές προϊόντων
ΕίδοςΦορτιστής Τοίχου
ΜοντέλοCCCP20UE
Μαγνητική ΦόρτισηΌχι
Ισχύς Φόρτισης20W