Toshiba 43UA3263DG Smart TV 43" 4K UHD DVB-T2/C/S2 - Black
Prev
Next
Be the first to review this product
Manufacturer:
TOSHIBA
SKU:
Free shipping
Delivery date:
Available 1-3 Days
Old price:
Price:
Qty:
decrease
increase
Add to cart
Add to compare list
Email a friend
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
Specifications
Reviews
Contact Us
Products specifications
Type
Smart TV
Manufacturer
Toshiba
Model
43UA3263DG
Inches
43"
Resolution
3840 x 2160 4K
Contrast
1200:1
TV tuner
DVB-T2/C/S2
WiFi
Yes
Ports
3x HDMI, 2x USB, 1x CI+, 1x LAN/RJ45, 1x θύρα ακουστικών , 1x Antenna Input
Power consumption
Standard: 0.5W
Speakers
2x 10W
Vesa
100 x 100mm
Weight
9.5kg
Package Contents
Remote Control, Batteries, User Manual & Warranty Card
Other Functions
Guarantee
2 Years
Write your own review
Product can be reviewed only after purchasing it
Only registered users can write reviews
Review title:
Review text:
Rating:
Bad
5
Excellent
Submit review
Your name
Your email
Enquiry
Submit
Products specifications
Type
Smart TV
Model
43UA3263DG
Inches
43"
Resolution
3840 x 2160 4K
Contrast
1200:1
TV tuner
DVB-T2/C/S2
WiFi
Yes
Ports
Power consumption
Standard: 0.5W
Speakers
2x 10W
Vesa
100 x 100mm